Rašysena 2024

• Paskelbta: 2024-04-17
  • Kategorija: Konkursai

Balandžio 16 dieną  Jonavos Panerio pradinėje mokykloje įvyko dailyraščio konkursas "RAŠYSENA 2024".Jame dalyvavo  12 antrų klasių mokinių  iš Jonavos miesto mokyklų ir Ruklos Jono Stanislausko mokyklos - daugiafunkcio centro, kurie norėjo ne tik pasakyti, kad labai myli ir brangina savo gimtąją  kalbą, bet ir moka taisyklingai rašyti. Visus dalyvius ir ir jų mokytojas pasveikino ir tarė padrąsinantį žodį mokyklos direktorė Irma Karnusevičienė. Mokyklos pavaduotoja ugdymui ir vertinimo komisijos pirmininkė Jurga Roličienė pristatė vertinimo komisiją ir priminė vertinimo kriterijus.

Sveikiname:

1-os vietos laimėtojus Jonavos Justino Vareikio progimnazijos mokinius Roką Meilūną ir Eiriną Autuką ( mokytoja Leonarda Šimonienė);

2-os vietos -  Jonavos Panerio pradinės mokyklos mokinę Ugnę Stonytę (mokytoja Asta Rabikauskienė) ir Ruklos Jono Stanislausko mokyklos - daugiafunkcio centro mokinę Emiliją Kuraitytę ( mokytoja Gitana Čičinskienė);

3-ios vietos - Jonavos "Neries" pagrindinės mokyklos mokinę Evitą Kiseliovaitę ( mokytoja Asta Aksinavičienė) ir  Jonavos "Lietavos " pagrindinės mokyklos mokinę Emą Andrijevskytę ( mokytoja Daiva Grinienė).

Visi konkurso dalyviai apdovanoti Jonavos Panerio pradinės mokyklos direktoriaus padėkomis  ir suvenyrais.

Konkursą organizavo Jonavos Panerio pradinės mokyklos mokytoja Nijolė Dvareckienė ir bibliotekininkė Nataša Kurilkina