Panerio metų mokytoja

• Paskelbta: 2024-10-04
  • Kategorija: Didžiuojamės

Mokytoja Inga Visockienė daugiau nei 28 metus dovanoja savo žinias, dėmesį ir meilę kiekvienam Panerio pradinės mokyklos mokiniui. Tai žmogus, gebantis atrasti raktą į kiekvieno vaiko širdį ir atrakinti joje pačius gražiausius dalykus: kantrybę, atsakomybę, supratimą, užuojautą, pagarbą. Kiekvienas, esantis šalia šios mokytojos jaučiasi ypatingas, nes ji ugdo ne tik žiniomis, bet ir šiluma, dėmesiu, šypsena. Ji reikli sau, rūpestinga esantiems, inovatyvi ir kupina idėjų jų ieškantiems. Ja pasitiki ir vaikai, ir tėveliai, ir visa mokyklos bendruomenė.

Kolegos apie mokytoją Ingą sako: „Inga visa širdimi myli savo darbą, neskaičiuoja laiko, praleisto jame. Ji drąsiai imasi visų naujovių, nuolat motyvuoja aplinkinius. O svarbiausia, kad kiekviename vaike ji atranda paslėptą stebuklą.“

Mokytoja Inga Visockienė - tai žmogus, kuris skleidžia šilumą, kuria bendruomeniškumo dvasią Panerio pradinėje mokykloje.

Didžiuojamės ir sakome nuoširdų ačiū už meilę vaikams, aktyvų dalyvavimą Panerio pradinės mokyklos gyvenime.