„100 dienų, kaip mokykloje esu“

• Paskelbė : Karolis
  • Paskelbta: 2024-01-02

Jonavos Panerio pradinėje mokykloje antrąją gruodžio savaitę tęsėsi įvairūs renginiai. Gruodžio 11 d. renginių salėje šurmuliavo pirmokėliai. Ši diena jiems šventė, nes ketvirtokai pakvietė į renginį „100 dienų, kaip mokykloje esu“.

Šventės pradžioje visi kartu sugiedojo mokyklos himną, o ketvirtokai atliko kūrinį „Laikrodukas“. Pirmokėliai parodė, ko jau išmoko per 100 dienų, praleistų mokykloje. Kartu su nykštuku dalyvavo įvairiose pamokėlėse. O iššūkių tikrai nestigo: lietuvių kalbos pamokoje mokinukai bandė sudėti žodį iš susimaišiusių raidelių, matematikos – atidžiai klausė pasakėlės ir atliko skaičiavimus, pasaulio pažinimo – įrodė, kad visai neblogai pažįsta žmones, kuriuos sutinka mokykloje. Linksmųjų pamokėlių (muzikos ir šokio) metu pirmokėliai dainavo ir šoko kartu su nykštuku.

Šventės kulminacija – pavaduotojos ugdymui perskaitytas direktorės sveikinimas pirmokams ir jų mokytojoms bei kuklios prisiminimo dovanėlės.

Pirmokėlių akis ir lūpas dar ilgai puošė šypsenos ir džiaugsmas.