„Kermošius 2023”

• Paskelbta: 2023-05-16

Gegužės 16 dieną Jonavos Panerio pradinės mokyklos kieme praūžė „Kermošius 2023“. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai vykdanti direktoriaus pareigas Jurga Roličienė.  Šventės metu sulaukėme  garbingų svečių iš Jonavos globos namų ir Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro.  Antrokai atliko dainą „Šėriau šėriau sau žirgelį“, visa bendruomenė šoko „Petkevičiaus polką“ ir ,,Suktinį“.      Renginio vedėjai Kaukutei paskelbus kermošiaus pradžią, šurmulys tik dar labiau padidėjo, mokinukai džiaugėsi tapę tikrais prekeiviais. Šventės dalyvius  bandė išgąsdinti užklydę lietaus debesys, tačiau prekiautojų ir pirkėjų nuotaikos tai visai nepakeitė. „Kermošius 2023“ neišdildomus įspūdžius paliko visiems dalyviams.  Tad – visi nekantraudami jau dabar laukia kitų metų.