Panerio pradinės mokyklos laivas jau ant trisdešimtos bangos!

• Paskelbta: 2024-06-25

Šių metų birželio  11d. mokyklos bendruomenė šventė 30-ąjį mokyklos jubiliejų. Šventė iškilmingai prasidėjo mišiomis šv. Jokūbo bažnyčioje. Džiaugsmingą eiseną iki JKC rūmų papuošė J. Miščiukaitės pučiamųjų orkestras ir šokėjos. Pilnutėlė rūmų salė šurmuliavo ir sveikinimo bangas kėlė viso renginio metu. Garsūs plojimai aidėjo visų klasių paneriukams, mokyklos darbuotojams, tėvams, o ypač   ketvirtokams, kuriems mokyklos direktorė I. Karnusevičienė įteikė pradinio išsilavinimo  pažymėjimus. Šventėje  „30-oji banga“ dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė miesto meras M. Sinkevičius, savivaldybės, rajono mokyklų  atstovai, buvę mokyklos darbuotojai. Renginį vainikavo fejerverkai ir saldi dovana, kurią atplukdė Panerio laivas. Dėkojame visiems, kurie padėjo organizuoti ir vesti šventę!