Kaip gera ir smagu žygiuot visiems kartu

• Paskelbta: 2024-05-31

Gegužės 30 dieną Panerio pradinės mokyklos bendruomenė dalyvavo  jau tradicija tapusiame  žygyje  ,,Kaip gera ir smagu žygiuot visiems kartu“. Žygio tikslas – skatinti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Nors dangus užtemo, prapliupo smarkus lietus,  į mokyklos kiemą gūžėjo vis daugiau dalyvių. Kantriai  laukėme, kol nustos lietus ir, priėmę bendrą sprendimą,  žygiavome  trumpesne trasa.  Pajudėjome link Taurostos tvenkinio. Ten Panerio bendruomenės  laukė Jonavos Justino Vareikio 211-oji šaulių kuopa. Jaunieji šauliai buvo paruošę įdomią parodomąją programą. Mokiniai galėjo apžiūrėti muliažinius ginklus, išgirdo atsakymus į juos dominančius klausimus. Gal ne  vienas paneriukas ateityje papildys šaulių gretas? Visoms  dalyvavusioms komandoms įteiktos Jonavos visuomenės sveikatos biuro padėkos. Dėkojame „Sveika mokykla“ komandai ir tėvų aktyvo atstovei J. Ūmantienei už naują patirtį ir puikiai praleistą laiką.