Aš - Jėzaus draugas

• Paskelbta: 2024-05-19

Gegužės 15 dieną Justino Vareikio progimnazijoje vyko respublikinės bendrojo ugdymo mokyklų 1 klasių mokinių tikybos viktorinos „ Aš- Jėzaus draugas” finalas, į kurį pateko pirmajame etape geriausiai pasirodę mokiniai. Į mokyklos aktų salę sugužėjo net aštuonios komandos, tarp kurių ir mūsų mokyklos mokiniai : Smiltė Bružaitė, Adomas Vidzickas, Markas Neverdauskas, Antanavičiūtė-Sankalaitė Saulė.

Viktorinoje po džiugių ir šiltų mokyklos direktorės Olgos Mediekšės ir Jonavos apaštalo Jokūbo bažnyčios dekano Kun. Virginijaus Birjoto sveikinimo žodžių, pirmokai turėjo smagų susitikimą su policijos pareigūne Jūrate ir šuniuku Amsiu, ir sėkmingai atliko visas viktorinos užduotis, kuriose turėjo ir šuniuko Amsio atvaizdą sudėlioti, ir “slaptą raštą” perskaityti, ir sporto rungtyje žinias pademonstruoti, ir “brauktažodį” įveikti. Laikas prabėgo akimirksniu!

Džiugu, kad viktorinoje vaikai jautėsi tarsi šventėje. Mūsų mokyklos komanda laimėjo nominaciją „Draugiškiausia komanda“. Sveikiname!