Matuojamės policininko profesiją

• Paskelbta: 2023-06-02
  • Kategorija: Išvykos

Birželio 2 d. 3b klasės mokiniai lankėsi Kauno aps. VPK Jonavos raj. PK. Ekskursijos metu Jonavos policijos bendruomenės pareigūnės Jūratė Pašvenskienė ir Jelena Pališkienė supažindino mokinius su policijos pastatu, transportu ir policininko profesija. Nemažai teigiamų emocijų sukėlė galimybė pasėdėti policijos automobilyje, stebėti policininko darbo amunicijos pristatymą (neperšaunama liemenė, teleskopinė lazda, tazeris, antrankiai). Daug diskusijų ir susidomėjimo sulaukė tyrėjo lagaminėlis. Viso susitikimo kulminacija – pirštų antspaudų darymas. Mokiniai teigė, kad kaip ir ką dirba policininkai dažnai mato televizijos laidoje „Farai“, tačiau jų pažinti iš arčiau neturėjo galimybės. Šios ekskursijos metu pažintis su policininko profesija atnešė naujų žinių, aiškumo. Keli net ir pasvarstė norintys tapti šios profesijos atstovais. Už pagalbą organizuojant ekskursiją sakome ačiū auklėtinės Luknės mamai Birutei Marcinkevičiūtei. Nuoširdžiai dėkojame Jonavos policijos bendruomenės pareigūnėms už draugišką priėmimą ir taip paprastai bei aiškiai pristatytą šios profesijos atstovų darbo specifiką.